Неліктен оқу керек

03.05.2022

Неліктен кітап оқу керек? Біріншіден, кітаптар, әрине, білім алу, идеяларды табу үшін оқиды, бірақ кітаптар дүниетанымды, құндылықтарды, нанымдарды, жеке философияны қалыптастырады деп айтуға болады, және мұның бәрі жалпы өмір деңгейіне әсер етеді.

Кітаптарда басқа адамдардың үлкен тәжірибесі мен білімі, көптеген идеялар, әдістер, стратегиялар бар.

Кітаптар дүниетанымды қалыптастырады-дұрыс кітаптарды оқи отырып, адам біртіндеп дүниетанымды қалыптастырады, әлемге деген көзқарасын, сенімдерін кеңейтеді және тереңдетеді. Кітаптар ойлауды дамытады, қиялды дамытады, ойлау және ойлау қабілеттерін дамытады.

Кітап оқи отырып, сіз кез-келген кейіпкерлер немесе нақты адамдар түрінде өзіңіздің идеалды бейнеңізді таба аласыз және кейіннен бұл бейнені өз өміріңізде жүзеге асыра аласыз.

Кітаптар өздерін жетілдіруге және үлкен нәтижелерге қол жеткізуге шабыттандырады және ынталандырады. Кітаптар біз бұрын білмеген әлемді қабылдаудың жаңа қырларын ашады. Бұрын сіз білмейтін жаңа мүмкіндіктер туралы ойыңызды ашыңыз.

Орыс тілі мен әдебиет мұғалімі Егель Е. В.

• img_user_file_54bc838ed4eb6_5.jpg
  • Sochinenie_na_temu_polza_chteniya_knig_7__8_klass_9 (1).jpg