Жюль Верн. оқу мектебі

07.04.2021

"Оқу мектебі" жобасы аясында Жюль Верннің "Капитан Гранттың балалары"шығармасын оқуға ұсынамыз. Теңізде олар кеме апаты туралы хабарланған нота үзіндісі бар бөтелкені табады. Лорд Гленарван капитан грантты іздеуге барады, ол үшін ол бүкіл әлем бойынша жүзуге тура келеді."Дункан" яхтасы Патагонияға жіберіледі. бірақ капитан грантты таппаңыз. Олар Австралияға қонады, ал "Британияның" бұрынғы боцманы Айртон оларды басқарады ... бұл романда шашыраңқы географ Паганельмен байланысты көптеген қызықты және күлкілі эпизодтар бар.

Сіз жұмысты сілтеме арқылы оқи аласыз

Ю. Н. Плаксина, орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі

• ЧШ-1.jpg