Оқу мектебі ж. Верн «Он бес жасар капитан»

13.04.2021

"Оқу мектебі" жобасы аясында Жюль Верннің "Он бес жасар капитан"атты шығармасын назарларыңызға ұсынамыз.Верннің "Он бес жасар капитан" романы 1878 жылы жазылған. Бұл "Пилигрим"кит кемесінің экипаж мүшелерінің тағдыры үшін жауапкершілікті өз мойнына алған жас теңізшінің қызықты оқиғалары туралы әңгіме.Сан-Францискоға баратын "Пилигрим" шхунында көптеген адамдар, командир гул, бірнеше матростар, кеме аспазы Негоро, юнга Дик Сенд, ол 15 жаста және ол жетім, кеме иесінің әйелі Уэлдон ханым және оның ұлы Джек, 5 жаста, күтуші Нун және Бенедикт туысы. Тәжірибенің жоқтығынан команда Африкаға түседі.

Сіз романды сілтеме арқылы оқи аласыз

Ю. Н. Плаксина, орыс тілі және әдебиет пәнінің мұғалімі

• ЧШ-2.jpg