Книга Почета учителей Казахстана: «Лучшие педагоги Казахстана»

Эл. Почта: kniga.rk@mail.ru

Телефон номер: 8 705 778 56 57

Қазақстан мұғалімдерінің Құрмет кітабы:

"Қазақстанның үздік педагогтары"

Ақпараттық хат

Мұғалім! Осы сөзді айтқанда, естігенде жүрегіңе жылулық сезімі ұялайды. Иә, мұғалім – мақтан тұтар мамандық. Өмірдегі көп мамадықтардың ішіндегі жан-жақты білімділікті, икемділікті, шеберлікті, мейірімділікті қажет ететін де осы ұстаздық мамандығы.

Құрмет кітабы мұғалімдерге арналады.

"Құрмет Кітабына" жасына, тұрғылықты жеріне және әлеуметтік тиесілігіне қарамастан, біліктілік аттестаты, жұмыс өтілі, оң пікірлері бар және өскелең ұрпақты тәрбиелеу саласында өзін табысты көрсете білген және өз мекемелері ұжымдарының қоғамдық өміріне белсенді қатысатын кез келген  мамандар қатыса алады.

Жобаға қатысушылар: мектеп және гимназия мұғалімдері, бастауыш, орта, жоғары кәсіптік білім беру мекемелерінің (училищелер, техникумдар, лицейлер,колледждер, институттар, университеттер) оқытушылары,қосымша білім беру педагогтары, мектепке дейінгі балалар мекемелерінің тәрбиешілері және балалармен, жасөспірімдермен және жастармен жұмыс істейтін басқа да педагогтер.

Жобаны іске асырудың басталуы: 2022 жылғы 1 том - 2022 жылғы 21 қаңтар - 2022 жылғы 21 ақпан (өтінімдерді қабылдау)

28 ақпан-қаз.пошта жіберілу

Жобаның мақсаты: білім беру мекемелеріне балаларды оқыту мен тәрбиелеуге үлкен үлес қосқан, оқу және тәрбие қызметінің жоғары нәтижелері бар өздерінің үздік педагогтерімен жұртшылықты таныстыру мүмкіндігін беру; үздік педагогтерді құрмет және дипломмен марапаттау кітабына енгізу арқылы көтермелеу; педагогтердің әлеуметтік мәртебесін, мұғалім, тәрбиеші, оқытушы, педагог-психолог, қосымша білім беру педагогы, әлеуметтік педагог кәсіптерінің беделін арттыру.

Мұғалімді Құрмет кітабына енгізу үшін келесі құжаттарды жіберу керек

1. Өтінім (нысан бойынша жасалған);
  2. Фотосуреті бар түйіндеме(резюме);
  3. Төлем түбіртегінің көшірмесі

Түйіндеме: Word мәтіндік редакторында басылады. Қаріп-Arial. Қаріп өлшемі – 12. Жоларалық интервал – дара. Түйіндеменің көлемі А4 форматтағы екі беттен аспауы тиіс. Түйіндеме толтырылады нысаны бойынша, қатаң, іскерлік стильде ( әшекейлерсіз мен суреттерсіз). Ұсынылған нысанда "Иван Иванович Ивановичтің" (үлгі үшін берілген) жеке деректерінің орнына үміткердің аты-жөнін, лауазымын және білім беру мекемесінің атауын басу қажет. Мұғалімнің еңбегі мен жетістіктері, оның кәсіби қызметінің нәтижелері еркін түрде сипатталады. Түйіндеме бірінші парағының сол жақ жоғарғы бұрышына педагогтің фотосуреті (фото биіктігі – 7 см, ені-5 см) орналастырылады. Файл түйіндеме аталуы тиіс Тегі, Аты, Әкесінің аты педагогтың сөзімен "түйіндеме" (мысалы: Иванов Иван Иванович - түйіндеме). "Тақырып" – "Құрмет кітабы"Хат өрісінде

Түйіндеме қазақ немесе орыс тілдерінде қабылданады

Ұйымдастыру (тіркеу) жарнасы және төлеу тәсілдері Педагогтің деректерін Құрмет Кітабына орналастыру туралы шешім қабылданғаннан кейін хабарланады.

Құрмет Кітабына ұсынылған педагогтарға, қаз.пошта арқылы келесі марапаттар жіберіледі

1.Қазақстан мұғалімдерінің Құрмет кітабы

2."Құрмет кітабы"медалі

3.Диплом

4.мекеме директорына алғыс хат

Жобаға қатысуға өтінім

"Қазақстанның үздік педагогтары"

Қатысушының аты-жөні (толық)

Ел, облыс, қала (ауыл)

Оқу орны (толық атауы):

Лауазымы

Телефон нөмірі

Хат жазысу және сертификат пен диплом жіберу үшін педагогтің электрондық мекенжайы

Оқу орнының директоры (Т. А. Ә.)

Директордың телефоны

Түйіндеме

Фото үшін орын

ИВАНОВ ИВАН ИВАНОВИЧ

Тарих пәнінің мұғалімі

№ 2 жалпы орта білім беру мектебі

Алматы

Бұдан әрі педагогикалық қызметті, еңбегін еркін түрде сипаттау қажет,

педагогикалық қызметінің жетістіктері, нәтижелері. Максималды көлемі-2 бет.

Барлық өрістер 2 см, қызыл жол автоматты түрде-1,25 см. Times New Roman қарпі. Мөлшері –

12. Аралық 1.

Сұрақтарыңыз болса мына номерлерге хабарласыңыздар

Тел номер : 8 705 778 56 57